נוכלים ואוהבים

הצגת בכורה: 14/05/1994

שני הג'נטלמנים הלונדוניים – אימואל וארצ'אר אשר ירדו מנכסיהם מחליטים לצאת לעיירה ליצ'פלד בתקווה לצוד כלה עשירה. להגברת הרושם מתחפש ארצ'אר למשרתו ש לאימואל האמור להשתדך לעלמה צעירה. את כספי הנדוניה הם מחליטים לחלק ביניהם. השניים מתאכסנים בפונדקו של בוניפס אימואל יוצא אל הכנסיה לראות ולהראות ובנתיים מחזר ארצ'אר במרץ אחר צ'ארי בתו היפה של בעל הפונדק.

אימואל מצליח לסחרר את ראשה של דורינדה בתה מבעלה השני של ליידי באונטיפול האלמנה העשירה. דורינדה מפגינה מעט חשדנות ושולחת את משרתה סקרוב אל הפונדק להכיר את "משרתו" של הג'נטלמן ולתהות על קנקנו.

ארצ'אר חושף קנוניה. רוזן צרפתי שבוי מלחמה בידי האנגלים. חושק בגב' סולן, הוא משחד את הכומר הצרפתי. המשחד את ג'פסי החדרנית – בכדי שתכניסו בלילה לחדרה של גב' סולן. ארצ'אר מאיים ומסתתר בחדרה של גב' סולן במקום הרוזן. באותו הלילה פורצת לבית כנופיית השודדים. ארצ'אר מתגבבר עליהם ובני הבית רואים בו מושיעם.

יוצרים

מאת ג'ורג' פארקהאר

תרגום ט. כרמי

בימוי פיטר ג'יימס

תפאורה: אדריאן ווקס

תלבושות: דידי גולן

מוסיקה: יוסי מר חיים

תאורה: יחיאל אורגל

משתתפים

הוגו ירדן, אדוה עדני, ליאור אשכנזי, גל זייד, אביטל פסטרנק, שירי גולן, אסף אשתר, נורמן עיסא, יעל הדר, ערן בן זאב, אלבי גבריאל, ענת צדקוני, מרגלית סטנדר, רוני בליץ, אלי אליוביץ, דוד קיגלר

לוגו האתר בצבע שחור
אזור אישי