חיפוש
לוגו האתר בצבע שחור

תיאטרון לילדים ונוער

בית הספר לשחקנים צעירים

תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע, התיאטרון הראשון הפועל בנגב ונותן מענה אמנותי לקהל של ילדים מגיל גן ועד י"ב. תיאטרון מקומי יוצר, איכותי ובלתי מתפשר המשמש ככלי להעשרת ההון התרבותי של ילדי הדרום וכל הארץ והופך למוקד תרבותי מוביל ומשפיע ברמה המקומית והארצית.

הצגות התיאטרון זוכות לביקורות משבחות, כולן מאושרות על ידי סל תרבות ואף זוכות בפרסים. התיאטרון מריץ את ההצגות מאילת ועד קרית שמונה.

נוסף לפעילות הערכית והאמנותית התיאטרון מזמן אפשרויות תעסוקה עבור שחקנים ויוצרים המבקשים לגור בנגב ויש לו תפקיד משמעותי בפיתוח האזורי, השפעה חיובית על חינוך הדור הצעיר, שגשוג בתחום התרבות והפנאי ובך הוא מחזק את האוכלוסייה הפריפריאלית כולה.

הקמת תיאטרון לילדים ולנוער בבאר שבע טומנת בחובה את הרצון לפתח עשייה מקומית היוצרת תכנים תרבותיים, איכותיים וחינוכיים.

באזור הדרום כולו לא היה קיים ולו תיאטרון ילדים אחד מה שהופך את היוזמה לחשובה, תיאטרון לילדים ונוער הפועל לראשונה ומביא את הבשורה מאזור הנגב אל כלל המדינה.

לתיאטרון ישנה השפעה ישירה על פיתוח עולמם הפנימי של הילדים, יצירת גירויים המובילים לחשיבה עצמאית, מתן כלים ערכיים בהתמודדות עם קונפליקטים וכדומה.

תיאטרון לילדים ולנוער באר שבע מאמין כי יצירת הצגות שהן חוויה ויזואלית, רגשית וערכית הן הדרך הטובה ביותר לעודד ולטפח את הדור הבא של צרכני התרבות בישראל.

כשיוצרים תיאטרון טוב – הוא הופך לחוויה בלתי נשכחת!

פרטי התקשרות

טלפון: 08-6783892

כתובת: מרכז הצעירים הרצל 12 באר שבע 8421251

אתר תיאטרון לילדים ונוער באר שבע

דף פייסבוק תיאטרון לילדים ונוער באר שבע

לוגו האתר בצבע שחור
אזור אישי